Działalność Spółki Open Finance

Open Finance to dynamicznie rozwijająca się firma z ugruntowaną pozycją na rynku, której oferta skierowana jest do osób fizycznych i przedsiębiorców. Open Finance oferuje usługi pośrednictwa w dziedzinie finansów, firma specjalizuje się w wyborze kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych, inwestycjach.

Firma Open Finance rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, oferującą swoim Klientom wsparcie w podejmowaniu wszelkich decyzji finansowych, eksperci na spotkaniach przedstawiają rozwiązania finansowe, które są odpowiedzią na aktualne i przyszłe potrzeby naszych Klientów. Open Finance to rozbudowana oferta usług i produktów z 20 banków, z którymi aktualnie współpracujemy.

W chwili obecnej Open Finance to ponad 140 oddziałów na terenie całej Polski. W ramach działalności Open Finance SA powstały bardzo ciekawe inicjatywy, współpracujemy z developerami w ramach projektu Open for Developer, uruchomiliśmy program Open Partners dla mniejszych pośredników z całej Polski, prowadzimy rozbudowaną działalność ekspertów mobilnych – sieć Direct, stworzyliśmy także Projekt Pracodawca oraz program Twój Doradca w Świecie Finansów.

Dzięki skutecznym działaniom marketingowym i rozbudowanej sieci dystrybucji skutecznie docieramy do Klientów, nawet z najmniejszych miejscowości w Polsce, zarówno za pośrednictwem Internetu, call center, mobilnej sieci ekspertów jak i placówek stacjonarnych.

Open Finance SA jest również podmiotem wpisanym na listę agentów firm inwestycyjnych prowadzonej przez Komisję Nadzoru Finansowego.